SIA "RĒZEKNES MEŽS" ir Latvijā dibināts uzņēmums pārņemot 15 gadu krātu pieredzi kokapstrādes nozarē.

Mēs esam uzņēmums, kas nodarbojas ar mežizstrādi, kokmateriālu iepirkšanu, eksportēšanu, transportēšanu un loģistiku. Mēs ražojam, iepērkam un pārdodam zāģmateriālus Baltijas teritorijā, eksportējam zāģbaļķus un zāģmateriālus uz Ķīnas tirgu. Mūsu sadarbība ar klientiem ir ilglaicīga un stabila, mūsu klientu vidū ir vadošie uzņēmumi kokmateriālu tirgū Latvijā un Baltijā.

Kā arī esam specializējušies alkšņa un bērza malkas ražošanā, malka tiek ražota no svaigi izstrādātas koksnes. SIA "RĒZEKNES MEŽS" eksportē malku uz Vāciju un Skandināvijas valstīm.

Mūsu kokmateriāli iegūti Latvijas mežos, izmantojot mūsu mežizstrādes speciālistu zināšanas, pieredzi un profesionalitāti.

Uzņēmumam SIA "RĒZEKNES MEŽS" ir cieši sadarbības partneri arī Krievijā. Krievijas uzņēmums papildus iepērk sertificētus zāģmateirālus un kokmateriālus. Šādā veidā SIA "RĒZEKNES MEŽS" piesaista jaunus Krievijas partnerus palielinot apjomu un veidojot ilglaicīgas un stabilas attiecības.

Mūsu uzņēmums nemitīgi attīstās, ar katru gadu palielinās kokmateriālu  apgrozījums, mēs palielinam tehnikas, iekārtu un darbinieku skaitu. Jaunie klienti un sadarbības partneri mums ir svarīgi - esam atvērti jaunai sadarbībai!

EKSPORTS:

Pateicoties kvalitatīvam un uzticamam darbam mums ir izveidojusies ilgtermiņa sadarbība ar partneriem no:

  • Ķīnas
  • Norvēģijas 
  • Vācijas
  • Somijas